دانلود سریال در حاشیه 2
دانلود سریال در حاشیه 2
دانلود سریال سه شو
دانلود طنز سه شو
دانلود سریال کیمیا
دانلود سریال کیمبا
دانلود سریال یادداشت های یک زن خانه دار
دانلود یادداشت های یک زن خانه دار
دانلود سریال معمای شاه
دانلود سریال معمای شاه
دانلود سریال پشت بام تهران
پشت بام تهران

  sygic iran

  اپلیکیشن رهیاب ( مسیر یابی ) سایجیک میتواند بهترین ابزار کاربردی روی تلفن هوشمند شما باشد . کافیست این نرم افزار مسیر یابی را همراه با نقشه های مورد نیاز روی موبایل خود نصب کنید تا در مسافرت های داخل کشور و حتی مسافرت های خارج از کشور از هر گونه نقشه کاغذی و پرس و جو کردن آدرس از افراد محلی بی نیاز باشید . این نرم افزار امکان خواندن مسیر و راهنمایی به شما در هنگام رانندگی را نیز دارد و میتوانید بدون نگاه کردن به نقشه و بر اساس راهنمایی های صوتی ( شامل زبان فارسی ) مسیر خود را در جاده و خیابان به راحتی پیدا کنید .نرم افزار جی پی اس و مسیر یابی Sygic با داشتن نقشه های قابل استفاده در حالت آفلاین ، فارسی و سه بعدی از شهرهایی مانند کرج، مشهد، تهران،قم،شیراز،اصفهان،تبریز و … امکاناتی که تا کنون در اختیارتان نبوده را به خدمتان در میاورد.این نرم افزار رهیاب ، با دریافت مقصد از شما در ابتدای کار بهترین مسیر ممکن را پیشنهاد کرده و در صورت پسند بودن و عبور از آن مسیر ، طی راه نیز شما را راهنمایی خواهد کرد.از بهترین توانایی های نرم افزار این است که اگر شما طی راه از مسیر اشتباه عبور کنید برنامه این اتفاق را تشخیص و بلافاصله بهترین مسیر را پیشنهاد خواهد داد.این نرم افزار علاوه بر نقشه های ۳بعدی و راهنمای فارسی خود از مزیت هایی همچون نمایش جهت قبله، زمان اوقات شرعی، اطلاع از آب و هوا، سرعت و مسیر وزش باد، اطلاع از خرابی جاده ها و اعلام وجود دوربین کنترل سرعت در مسیر خود، اطلاع از نزدیکترین مراکز پلیس، بیمارستان، آتش نشانی، داروخانه، پمپ بنزین و … برخوردار است.نرم افزار دارای دو گوینده است (زن و مرد) که به انتخاب شما صدای آنها پخش خواهد شد و تمام راهنمایی های مسیر ( به سمت راست یا چپ رانندن و مواردی از این دست ) توسط سیستم بصورت صوتی اعلام میگردد.


   توجه :

     نسخه فعلی دارای زبان فارسی ، نقشه های ایران و کشور های آسیایی و خاورمیانه میباشد.

  توضیح درباره نقشه ایران :

  نقشه ایران در نرم افزار سایجیک مدتهاست آپدیت نشده اما نقشه شهر های بزرگ را با جزئییات کامل دارد . شهر های کوچک نیز دارای مسیر های اصلی میباشد . چنانچه نیازمند نقشه به روزتر و جدیدتر هستید ما به شما نرم افزار رهیابosmand را پیشنهاد میکنیم تا در کنار سایجیک نصب و مورد استفاده قرار دهید .

  لیست نقشه کشور ها در نرم افزار سایجیک :

  ایران ، بحرین ، عراق ، کویت ، عمان ، پاکستان ، قطر ، عربستان سعودی ، عمارات متحده عربی ، آذربایجان ، قزاقستان ، تایلند ، هنگ کنگ ، تایوان ، اندونزی ، فیلیپین ، سنگاپور ، مالزی ، Brunei, Macau

  راهنمای نصب سایجیک :

  نسخه قبلی را به کلی از روی گوشی حذف کنید بطوری که هیچ دیتا و فایلی از آن باقی نماند.

  فلدر Sygic را در SD Card کپی کنید
  نرم افزار را توسط فایل apk نصب کنید

  در صورتی که نرم افزار بعد از نصب دارای زبان متفاوتی بود ، گزینه تنظیمات با آیکن پیچ گوشتی را انتخاب و سپس زبان برنامه را به فارسی یا انگلیسی تغییر دهید.

  لینک های دانلود


  دانلود نسخه ی سازگار با Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad با لینک مستقیم

  TrainBit

  دانلود نسخه ی سازگار با Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad با لینک غیرمستقیم

  UploadBoy

  دانلود نسخه اندروید با لینک مستقیم

  TrainBit

  دانلود نسخه اندروید با لینک غیر مستقیم

  UploadBoy


 • رمز فایل: ghasedaksoft.ir
 • حجم: 340MB+16MB
 • آخرین بروزرسانی: ۲۷ آذر ۱۳۹۴
 • تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۴
 • نویسنده: مدیر سایت


ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای این سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.